Assessed value
$219,870
$150,010 bldg
Acreage
1.04 ac
$211,413 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Apr 5, 2007
— TERRILL ELIZABETH A
Bk/Pg 0933/0829
May 20, 1966
— DOUSKEY ADAM J + IONA M
Bk/Pg 0173/0495
Assessed value
$219,870
$150,010 bldg
Acreage
1.04 ac
$211,413 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
New Milford, CT
Apr 5, 2007
— TERRILL ELIZABETH A
Bk/Pg 0933/0829
May 20, 1966
— DOUSKEY ADAM J + IONA M
Bk/Pg 0173/0495