Assessed value
$281,260
$187,880 bldg
Acreage
2.9 ac
$96,986 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$281,260
$187,880 bldg
Acreage
2.9 ac
$96,986 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.