Skip to main content

Parcel · Map 56 · Lot 78

13 CHINMOY LN

Owner: KEPETS HUGH + HOFMANN JACKOB G

Assessed value

$348,110

$261,660 bldg

Acreage

1.86 ac

$187,156 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Mar 1, 2018

    KEPETS HUGH + HOFMANN JACKOB G

    Bk/Pg 1159/0377

  2. Jan 11, 1999

    KEPETS HUGH

    Bk/Pg 0601/0454

    $44,000
  3. Oct 6, 1977

    TAMM RUDRA TRUSTEE

    Bk/Pg 0259/0117

More on Chinmoy Ln

View source assessor card